sadsad x
asdasd
Hakkımızda

KUEZA NEDİR?

KUEZA uzayda yaşayan meraklı ve maceracı, keşfetmeyi seven bir canlı türünün adıdır. Mutasyona uğramış bu canlılar sevgi ve arkadaşlıklarını yaymak için sürekli etkileşim halinde olmayı severler, keşfetmek için can atarlar...

KUEZA aynı zamanda kendini bu yeni ırktan tanımlamak isteyenler için bir özgürlükler dünyasıdır. KUEZA aslında bizim dünyamızın bir yansıması olarak görülebilir, canlılar kendilerini tekrar tanımlayabilir ve özgün renklerini gösterebilirler.

"Keep warm in city against all kinds of hazardous weather with nature inspired clothes in a cool shape."

Uzaklarda
Uzayın derinliklerinde
Daha önce hiç görülmemiş
Renkli ve eğlenceli bir galaksinin içerisinde
Sevimli canavarların bulunduğu farklı bir evrende
Bu canavarları keşfetmek ve arkadaş olmak isteyenler için

KUEZA

KUEZA ÇEVRE DOSTU VE SOSYAL SORUMLULUK

KUEZA

 

İçinde yaşadığımız çevreye verdiğimiz zararı en aza indirmek için sorumluluk alıyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız hammadde %100 pamuk içeriklidir ve bu doğaya verebileceğimiz etkiyi en aza indirir.

Sürdürülebilir üretim için her gün daha çok çalışıyor ve alışılagelmiş methodların dışına çıkıyoruz

İşte bu sürede gerçekleştirdiğimiz yenilikler ve dahası;

Lifler doğa için, lifler hayat için, lifler aslında bizim için...

“Eco Friendly for Future” koleksiyonumuzda kullandığımız, GOTS sertifikalı %100 organik pamuktan ürettiğimiz ürünlerimiz doğada bıraktığımız izi en aza indiriyor. Buna ilaveten kullandığımız keten, bakır ipeği (cupro), geri dönüştürülmüş polyester ve LENZING™ liyosel hammaddeleri ile çocuklarımıza daha temiz bir gelecek bırakıyoruz.

SS20 Kids Koleksiyonlarımızda kullandığımız pamuklu ürünlerin %67 si GOTS sertifikalı organik pamuktan üretilmiştir. AW20 Koleksiyonumuzda çıkardığımız yeni ürünlerin %70 den fazlası %100 pamuk içeriklidir.

Daha fazlasını öğrenmek için:
https://www.global-standard.org/
https://www.tencel.com/

İnsana Değer

Giyim ürünlerimiz tamamen yerel üretimdir ve %93’ü Türkiye içerisinde üretilmiştir. Ürettiğimiz ürünler şirketimizden 30 km uzaklıkta değildir ve kalite kontrolleri bizim tarafımızdan yapılmıştır. Yerel üretimi desteklemeyi ve bünyemizde bulunan know-how’u göstermeyi seviyoruz ve ülkemizin kalkınması için çalışıyoruz.

Tedarik ettiğimiz ürünler, kumaşlar ve her türlü aksesuar “KUEZA Laboratuvar Testi”ne tabii tutulup Uluslararası Çocuk Güvenliği Standartları'nı sağlamış olmak zorundadır. Çocuklarımızın güvenliği bizim için en önemli önceliğimizdir. Müşterilerimizle ürünümüzün satış aşamasında olduğu kadar satıştan sonra da memnunmiyetlerini güvence altına almak bizim sorumluluğumuzdur.

Bunları yaparken üreticilerimizle ortak sorumluluk alıp çalışan memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz ve iş ortamı güvenliğini sağlıyoruz. Yaptığımız bu çalışmayı belirli standartlara oturtmak amaçlı, bizimle çalışan işletmelere, KUEZA İş Ahlakı Tüzüğü adı altında ortak bir çalışma metni imzalatıyoruz. Çalıştığımız tüm iş yerleri ve ürün tedariğinde son aşamadaki yerler OEKO-TEKS sertifikalıdır, bu sayede şeffaf ve açık bir şekilde tekstil yapabilmekteyiz.

KUEZA İŞ AHLAKI TÜZÜĞÜ nü okumak için tıkla…
What is OEKO TEX Standarts: https://www.oeko-tex.com/en/

Güvenilir Giyim Güvenilir Konfeksiyon

Ürünlerimizin hepsi metal detektörlerinden geçirilerek metal testine tabii tutulmuştur ve içerisinde hiçbir mikro metal (nikel, krom, vb.) kesici veya zarar verici parça bulundurmaz. Çocuklarımızın güvenliği için tüm ürün denetimlerimizde uluslararası olarak tanınan Kabul Edilebilir Kalite Limiti'ni (Acceptable Quality Limit (AQL) kullanıyoruz.

 

Uluslarası yalın üretim modellerini benimseyen firmalarda çalışmış Kalite kontrolcülerimiz sektörde 30 seneden uzun süredir görev yapmış tecrübeli elemanlardır. Minör hatalar için AQL 2.5, majör için AQL 4.0 esas alırlar. Her üretim lotlamalarından çıkan adetleri rastgele inspection yapılır ve ürün kalitesi iki kez kontrol edilir. Eğer kusurlu olduğu düşünülen, standartlara uymayan, testleri geçmeyen bir ürün varsa bu ürünler kabul edilmez ve geri gönderilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.