sadsad x
asdasd
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl üye olurum ve üye olmak bana ne gibi avantajlar sağlar? 


Üye olmak için ekranın sağ yukarı kısmında bulunan Hesap -> Üye Ol sekmesini tıklayarak üye olma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli bilgileri doldurduğunuzda hesabınız aktif hale gelir ve bu bilgilerle giriş yapabilirsiniz. Firmamız hiçbir şekilde e-mailinizi ve kişisel bilgilerinizi ticari amaç uğruna kullanmaz.

Üye olduğunuzda KUEZA sizi daha yakından tanıma fırsatı bulur ve sizin beğendiğiniz ürünlerle alakalı hoşunuza gidebilecek alternatifleri gösterir. Kişiye özel çeşitli indirimlerden yararlanmanıza olanak sağlar; doğum günlerinizde size özel hediye kuponu verir, arkadaşınızı davet ettiğinizde sepette kullanabileceğiniz 15 TL lik hediye kuponu verir, ikinci alışverişinize özel sepette net %30 indirim kazanırsınız...

Bu ve bunun gibi kampanyanlardan yararlanmak için üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Sipariş takibimi nasıl yaparım?

Ekranın sağ üst köşesinde bulunan "Sipariş Takip" sekmesini tıkladığınızda açılan sayfada gireceğiniz Sipariş Takip Numaranız ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal ederim?

Üye girişi yapıldıktan sonra tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesine gelen üyelik isminizin  üzerine geldiğinizde "Siparişlerim" bağlantısını tıklayınız. Siparişinizin durumu "Onaylandı" durumunda ise siparişlerinizde iptal işlemi yapabilirsiniz.

Üyeliksiz sipariş vermişseniz, siparişinizi tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan "Sipariş Takip" linkine tıklayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.